• Adres
  • Efeler / AYDIN / TÜRKİYE
  • akbim@akbim.com.tr
  • 0256 214 4698
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın..

1995 yılında kurduğumuz Akbim Bilgisayar Limited.Şirketimiz  Aydın bölgesinde bilişim sektöründe uzmanlaşmış lider firmalardandır.

10 kişilik, eğitimli kadromuz ve 6 servis hizmet aracımızla Aydın ve çevre il ve ilçelerinde 1990’dan beri de sektörün "emekçi"leri olarak hizmet vermektedir. 

Özellikle bilgisayar ve çevre birimlerinin satış hızının 90’lı yılların ortalarından itibaren artması ile yıldan yıla artacak "teknik hizmet" ihtiyacını görmüş ve ilk kurulduğumuz yıllardan beri hizmeti her zaman ön planda tutarak bölgenin "Teknik Hizmet" ve “Bilişim Ürünleri” ihtiyacını karşılamak birinci amacımız olmuştur. 
2000’li yıllarda ise gelişen teknoloji ile değişen sektörde ilerleyişimizi sürdürmüş ve eğitimlerimizi sürekli güncel tutarak ve mesleğimiz teknolojiyi yakından takip ederek iş konularımızda daha da uzmanlaşmış ve sektörümüzdeki kulvarlarda yerimizi almış durumdayız.

Akbim Bilgisayar; bilgisayar, yazılım, lisans ve bilişim ürünleri satışı, network sistemleri satış ve kurulumu ile kişisel ve kurumsal bilgisayarlar için teknik hizmetleri ve internet web hizmetleri ile birlikte 2012 yılından beri de kendi bünyesindeki yazılım ekibi ile de özel yazılım hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda 1995 yılından beri de ETA Muhasebe ve Ticari Programları Aydın Ana Bayisi olarak bu yazılım tecrübelerini hizmete dönüştürmektedir.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Misyon,
- Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru çözüm ve markaları sunmayı hedefleriz.
- Türkiye ekonomisinin üretim ve bilgiye dayalı, verimli bir ekonomi olması ve ulusal bir yazılım endüstrisinin gelişmesine, toplum yapısının ise kişi ve kuruluşların verimli ve uyumlu çalıştığı bir bilişim toplumuna dönüşmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.
- Genel olarak bilişim mesleğimizin, bilişim toplumu oluşumu ve dönüşümündeki yapısal sorunların çözümünde önemli bir etken olduğunu biliyor, dolayısıyla sunduğumuz ürün ve hizmetlere gelecekte de gittikçe artan bir biçimde gereksinim duyulacağını öngörürken, hazırlıklı olmayı planlıyor ve çalışıyoruz. 

Vizyon,
- Müşterilerimizi teknoloji ile buluşturup iş akışlarını hızlandırmak için, ekip olarak yenilikleri ve eğitimleri takip eden bir firmayız.
- Satış sonrası anlaşmalı destek kapsamında, 7/24 teknik destek garantisi vermekteyiz. 
- Tüm ekibimizi, geçmiş deneyimlerden güç alan, eğitimli ve uzun süreli çalışanlardan oluşturarak bölgemizde nitelikli insan gücü istihdam ediyoruz.
- Tüm bu hizmetleri kendi öz kaynak ve personelimiz ile sağlıyoruz.


Genel olarak satışını yaptığımız ürün grupları ve hizmetler;

ETA Bilgisayar Programları - Aydın Ana Bayiliği (1995-)
Microsoft Ürünleri ve Lisans Satışı (1998-)
Eset Nod32 Güvenlik Ürünleri Aydın Bayiliği (2009-)
EDM E-Fatura Entegratör Aydın Bayiliği (2016-)
Zyxel Ürünleri Sertifikalı Gold Partner (2016-)
Berqnet Firewall Yetkili Çözüm Ortağı (2017-)

DELL, LENOVO, HP Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar
HP, DELL Sunucu Sistemler
Network Kurulum, Ağ Güvenlik ve Destek Hizmetleri
Marka bağımsız teknik servis hizmetleri ve bakım anlaşmaları
Veri Depolama ve Yedekleme Çözümleri 
HP, Epson, Canon, Brother Yazıcılar
Özel Yazılım-Kodlama Hizmeleri (2011-)

Özetle, bilişim ile ilgili çok şey..