• Adres
  • Efeler / AYDIN / TÜRKİYE
  • akbim@akbim.com.tr
  • 0256 214 4698
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

ETA Bilen Aranıyor

Sayın ETA Kullanıcıları,
İster ETA kullanmayı iyi bilen olun, ister yeni başlamış ETA kullanıcısı olun, ister öğrenmeye açık ticari program kullanmayı bilen olun, ön muhasebe veya muhasebe düzen bilgisi olan Aydın'da ikamet eden herkesten haberdar olmak istiyoruz.

Güçlü destek bölgemiz olan Aydın merkez ve yakın ilçelerimizde ikamet eden bu tür ETA kullanıcılarına iş bulmak, ihtiyacı olan işletmelere personel bulmak, sizleri işletmelerle buluşturmak amacı ile bu mesajı oluşturduk.
AnaMenüde  "ETA Kullanıcı İş Başvuruları" bölümünden bizlere form doldurarak veritabanımıza CV bırakabilirsiniz.

Aydın il genelinde 1988 yılında ilk satılan ve bu yana kesintisiz destek verilen ETA programlarını 1995 yılından beri Anabayi Akbim Bilg.Hiz.Ltd.Şti. olarak bizler temsil ediyor ve hem teknik hem eğitim desteği vererek satıyor ve daima arkasında duruyoruz.
Şirket olarak bizler ETA kullanıcılarına değer veriyoruz. Zaman zaman müşterilerimizde deneyimli ETA kullanıcılarına ihtiyaç duyulmakta veya tam tersi durumda personeller işletme değişikliğine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu tür durumlarda personellerin boşta kalmalarını veya kaybolup gitmelerini, kalifiye olmuş kişilerin ticari program bile kullanılmayan çok farklı işlere geçmelerini istemiyoruz.
Gerek siz ETA kullanıcılarının işletmelerde edindiği tecrübelerin gerekse ticari program sektöründe eğitim veren bizlerin verdiği eğitimlerin boşa gitmesini istemiyoruz. Bu tür durumlarda işletmelerdeki yürüyen düzende kesintiye uğramaktadır.

Tüm bu sebeplerle sizlerden haberdar olmak istiyoruz.
Akbim Bilg.Hiz.Ltd.Şti.
Ocak 2024