• Adres
  • Efeler / AYDIN / TÜRKİYE
  • akbim@akbim.com.tr
  • 0256 214 4698
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

Projeler

ETA Kolay Satış

Proje Açıklaması

Kolay ve Hızlı Satış yapın diye..

ETA'nın Aydın ili ana bayisi olarak tecrübelerimiz ile geliştirdiğimiz KOLAY SATIŞ modülü; ETA’nın tüm SQL versiyonları ile entegre ve tamamen online çalışan bir masaüstü yazılımı olarak tasarlanmıştır.

ETA programlarımızın klasik kullanım özelliklerini baz alarak geliştirdiğimiz Kolay Satış modülü, perakende satış birimi ve özelliği olan işletmeler için kullanımı kolay ve satış sınırları çizilebilir parametrik bir yapıdadır.

Dolayısıyla yetkileri sınırlı olması gereken satış personelleri, ETA’ya girmeden, Kolay Satış’ı kullanarak sadece tanımlanan satış görevlerini yaparlar. Satışta kullanılacak Stok, Cari kart ve fiyat tipleri ile tüm fiş tipleri ve birçok ayrıntı tanımlanabilir olduğundan kalifiye olmayan, muhasebe bilgisi ve tecrübesi olmayan kullanıcılar tarafından bile kolayca kullanılabilir.

Kolay Satış modülü, harici bir yazılım olduğundan; ETA ve modüllerine direk girilmediğinden, işletme yönetim özelindeki raporların ve muhasebe yetkililerinin tedirgin olacakları bazı konuları görmezler ve işlem yapamazlar. Böylece işletme içi satış personellerini kontrollü ve tanımlı şekilde, bir adım dışarıda tutmayı amaçladık.
 

ETA KOLAY SATIŞ ile neler yapabilirsiniz?

* Kolay Satış yazılımımız aynı zamanda “Hızlı Satış”tır. Barkod özelliği ile arka arkaya hızlı işlem yapabilirsiniz. Ayrıca Stok Kodu ve Stok Cinsi’nden de kolayca ürün seçebilirsiniz.

* Perakende Satış için, Kapalı Satış Faturası/Satış İşlemi düzenleyebilir ve ödeme ekranı ile tahsilatını ödeme tiplerine göre kolayca yapabilirsiniz.

* Açık Satış Faturası için kolayca Cari Kart seçerek satış yapabilir ve ister açık hesap cari, isterseniz ödeme ekranı ile ödeme tiplerine göre tam veya parçalı tahsilatı kolayca yapabilirsiniz.

* ETA Hizmet kartlarını da aynı ekrana çağırabilir ve satış yapabilirsiniz.   * ile arama şartı yoktur, direk anahtar karakterlerden arama yapar. 

* ETA’da Cari kart açmadan, Kolay Satış’ta Fiş yazdırabilirsiniz.

* Stok Fiyat Tiplerini ve fiyatları, Eta stok kartından aldığından perakende liste fiyatlarının dışına çıkmadan satış yaptırabilirsiniz. İskonto uygulama yoktur, fakat yetki ile, serbest fiyatı girişide vardır.

* Stok, Cari ve Hizmet kartları için dilerseniz filtreleme özelliği ile listelerde sadece izin verilen kartlar görünür.

* Dilerseniz satış haricinde, sadece Cari Tahsilat penceresi ile tahsilat bile yapabilirsiniz.

* Eta tam entegre çalışıyor ise oluşan Fatura fişinin Muhasebe fişi de otomatik oluşur.

* Satış fiş tutarı Usd ve Euro döviz karşılığını anlık aynı ekranda görebilirsiniz.

* Fiş Park Etme özelliği ile bir veya birden fazla satış fişini beklemeye alabilir, istediğiniz zaman bekleme listesinden kolayca çağırabilir ve devam edebilirsiniz. Bu özellik aynı zamanda teklif hazırlama ve saklama özelliliğidir. Sonrasında gerektiğinde kolayca satışa döndürebilirsiniz.

* Fiyat Gör pencere özelliği ile ürün fiyatlarına bakabilir, dilerseniz bir tık ile satışa aktarabilirsiniz.

* Satış veya teklif fişine ait çıktıyı istediğiniz tür yazıcıdan (Rulo fiş yazıcı, Lazer yazıcı, A4, A5) alabilirsiniz. Ayrıca dizaynlarda istek ve ihtiyacınıza göre düzenlenir.

* Satışçı kasiyerlerin “Günlük İşlem ve Günsonu Durum Raporunu kolayca alabilirsiniz. 

* Satışçı kasiyer PC başından kalkarken, isteğe bağlı ekran kilitleme özelliği vardır.

* Kolay Satış’ta otomatik güncelleme özelliği ile internet üzerinden yazılım güncellemelerine, geliştirmelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

* Ayarlar bölümündeki kullanıcı yetki tanımı ile Satışçı kasiyerler Kolay Satış içinde kendilerini ilgilendirmeyen Ayarlar Bölümüne giremezler.

* Ayarlar bölümünde; Database Ayarları, Şirket değiştirme, Stok, Cari, Fatura, Kasa, Banka, Muhasebe modüllerine ait parametrik yapıdaki muhtelif ayarlar ile istediğiniz yönlendirmeyi ve kart liste filtrelemelerini kolayca yapabilirsiniz.

* Satış sırasında stok kalem açıklaması ekleyebilirsiniz.

Neleri Yapamazsınız ? 

* Satış hareketinde/faturada işlemi kapattı iseniz değişiklik veya iptal yapamazsınız. İade alım yapamazsınız. Kapanmış tahsilat hareketinde değişiklik veya iptal yapamazsınız. Çünkü hem işletme yetklilerinin satış dışı her durumdan haberdar olması gereği, hemde hareketlerin ETA'ya gitmiş olması sebebiyle bu özellikler yoktur, kodlanmamıştır. Değişiklik veya iptal hareketleri ETA'da yapılabilmektedir.
* ÖKC-Yazarkasa bağlantısı yoktur.
* Satışta kullanıcının iskonto uygulama imkanı yoktur. Sadece kartta tanımlı fiyatlarla ve yetkilendirirsek serbest fiyattan satış yapabilir.

ETA Kolay Satış Fiyatlandırma Koşulları :

1) ETA:Kolay Satış yazılımımızın fiyatı 1 kullanıcı için 500 USD+KDV’dir. Çok kullanıcılar için kullanıcı sayısına göre fiyatlandrma yapılır.

2) ETA:Kolay Satış yazılımımızın satış bedeline bir yıllık teknik servis ve yazılımımızın versiyon yenileme garantisi ve uzaktan bağlantı ile Kurulum, Ayarlar, Dizayn ve 3 saatlik Eğitim hizmeti dahildir.

3) Ödeme şekli ; sipariş aşamasında bedelin yarısı; kalan bedel ise kurulum ve ayarlar bitiminde veya en fazla 30 gün şeklindedir. 

4) Ana Makina değişikliği işlemlerinde ve yılbaşı devir işlemlerinde servis ücreti ve sonraki yıllarda yıllık güncelleme bedeli talep edilir. 

5) Müşterilerimizin yazılımımızda değişiklik veya ilave talep etmeleri halinde, teknik imkanlar çerçevesinde bu talebi karşılanır ve talebe uygun bir bedel önceden bildirilerek işlem gerçekleştirilir. 

Yukarıdaki ürünümüze ait ayrıntılar için bize ulaşıp ( akbim@akbim.com.tr )  Adü Teknokent yazılım ekibimizden teknik bilgi alabilirsiniz. 

Teklif talebi ve satış için ise ertan.akcam@akbim.com.tr