• Adres
  • AYDIN / TÜRKİYE
  • akbim@akbim.com.tr
  • 0256 214 4698
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

Web Tasarım / Kodlama

Akbim Bilgisayar Ltd.Şti. olarak 2002 yılından beri web tasarım ve bulundurma hizmetlerini, en uygun maliyet ve ödeme seçenekleri ile sunuyoruz.

Şirketinizin veya işletmenizin internet üzerinde temsil edilmesi son yıllarda bir gereklilik haline gelmekle birlikte değişen Türk Ticaret Kanunu ile şirketlere web sitesi resmi olarak zorunlu hale gelmişti. http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/05/20130531-15.htm

İnternet kullanıcılarının %70'i sade ve basit bir şeye kıyasla, güzel tasarlanmış bir web sitesi görmeyi tercih eder. Modern tasarım, çevrimiçi pazarlama varlığınızın önemli bir parçasıdır. İnsanlar web sitenize bakarak onlara nasıl davranacağınıza karar verebilir. Yani tasarımınız, kitlenize nasıl baktığınız konusunda onlara fikir verir. Web siteniz bir müşteri hizmetleri temsilcisi gibidir. Eksiksiz, modern ve davetkar bir site ile, kitleniz sayfanızda olumlu fikir edinecektir.
Web sayfanızı işinizin dijital yüzü olarak düşünün. Bir müşteri işyerinize geldiğinde, onları karşılayacak modern bir yüz istemez miydiniz? 

Peki nereden başlıyoruz? 

Bir web sitesi sahibi olmak için gerekli 3 ana kalem şunlardır;

* Domain Name  (www.firmaismi.com.tr) firma ismine veya markanıza uygun “Alan Adı” alınır, süresi genellikle 1 yıllıktır.

* Hosting; tasarımının, dosyaların, resimlerin ve e-postaların depolanması için “barındırma” hizmeti alınır ve süresi genellikle 1 yıllıktır. Bu isim ve barındırma içinde e-mail adresleriniz belirlenir.

* Tasarım; İşletmenizin ihtiyacına göre kontrol panelli hazır tasarımlarımızdan seçim yapılarak siteniz hemen devreye alınabilir veya taleplerinize göre özel tasarım hazırlanabilir. Anlaşmaya bağlı olarak da yıl boyunca ayda 1 kez kısmi olarak isteğinize bağlı güncellenir. 

Web tasarımı için müşteri ile yapılan ön görüşmede amaç ve bölümler belirlenir. Firma hakkında detaylı bilgiler alınır ve müşteriye ön çalışma niteliğinde tasarım sunulur. Dinamik ve interaktif sayfalar için çeşitli programlama dillerinde çalışmalar yapılarak sayfalar hazırlanır ve karşılıklı görüşmelerle sayfalara son şekli verilerek tasarım tamamlanır ve internete yerleştirilir.

Web tasarımına ait fiyatlandırma; grafik çalışması, veri tabanı çalışması, özel javascript, cgi ve asp çalışmalarına göre artabileceği gibi azalabilir de. Bu yüzden doğru fiyatlandırmanın, müşterinin isteyeceği ve bizim önereceğimiz tasarım ve ayrıntıların sonucunda belireceği unutulmamalıdır.

Örnek Web fiyatları için aşağıdaki resmi tıklayınız.

Örnek demo tasarımlar için tıklayınız.