• Adres
  • Efeler / AYDIN / TÜRKİYE
  • akbim@akbim.com.tr
  • 0256 214 4698
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

Web Tasarım / AlanAdı / Hosting

Akbim Bilgisayar Ltd.Şti. olarak 2002 yılından beri web tasarım ve bulundurma hizmetlerini, en uygun maliyet ve ödeme seçenekleri ile sunuyoruz.

Şirketinizin veya işletmenizin internet üzerinde temsil edilmesi son yıllarda bir gereklilik haline gelmekle birlikte değişen Türk Ticaret Kanunu ile Anonim şirketlere web sitesi resmi olarak zorunlu hale gelmişti. http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/05/20130531-15.htm

İnternet kullanıcılarının %70'i sade ve basit bir şeye kıyasla, güzel tasarlanmış bir web sitesi görmeyi tercih eder. Modern tasarım, çevrimiçi pazarlama varlığınızın önemli bir parçasıdır. İnsanlar web sitenize bakarak onlara nasıl davranacağınıza karar verebilir. Yani tasarımınız, kitlenize nasıl baktığınız konusunda onlara fikir verir. Web siteniz bir müşteri hizmetleri temsilcisi gibidir. Eksiksiz, modern ve davetkar bir site ile, kitleniz sayfanızda olumlu fikir edinecektir.
Web sayfanızı işinizin dijital yüzü olarak düşünün. Bir müşteri işyerinize geldiğinde, onları karşılayacak modern bir yüz istemez miydiniz? 

Peki nereden başlıyoruz? 

Bir web sitesi sahibi olmak için gerekli 3 ana kalem şunlardır;

* Domain Name  (www.firmaismi.com.tr) firma ismine veya markanıza uygun “Alan Adı” alınır.

* Hosting; tasarımının, dosyaların, resimlerin ve e-postaların depolanması için “barındırma” hizmeti alınır. Bu isim ve barındırma içinde e-mail adresleriniz belirlenir.

* Tasarım; İşletmenizin ihtiyacına göre kontrol panelli, mobil uyumlu, yabancı dil seçenekli, hızlı tasarımlarımızdan seçim yapılarak siteniz kısa sürede devreye alınabilir. 

Web tasarımı için müşteri ile yapılan ön görüşmede firma tanıtımı için amaç ve bölümler belirlenir. Firma hakkında detaylı bilgiler alınır ve 1 hafta gibi bir sürede proje tamamlanır.