• Adres
  • Efeler / AYDIN / TÜRKİYE
  • akbim@akbim.com.tr
  • 0256 214 4698
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

EDM E-Fatura Entegratör Aydın Bayi

E-Fatura gibi elektronik evrak geçiş süreçlerinizi 2016'dan beri Türkiye'nin önde gelen özel entegratör firmalarından EDM yetkili bayisi ve Aydın'da 1995'ten beri de muhasebe tecrübelerinde tek olan Akbim Bilgisayar olarak en kolay geçiş süreci ile yürütüyoruz.

Maliye Bakanlığı / Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 2013'de başlanan ve her yıl kriterlerin değişerek sisteme daha fazla vergi mükellefinin dahil edildiği bu e-Dönüşümde e-Fatura / e-Arşiv Fatura / e-Defter / e-İrsaliye / e-Müstahsil / e-Smm / e-İmza / e-Bilet / Kep / e-EBYS / e-Saklama / e-Mutabakat geçişlerinde, kullanıcılara en güvenilir ve en kolay çözümleri Akbim Bilgisayar olarak sizlere 2014'den beri sunuyoruz.

İster ETA Program kullanıcısı olun, ister farklı muhasebe programı kullanıcısı olun, ister hiçbir ticari bir programınız olmasın. hiç farketmez. Her işletmeye farklı, ekonomik ve güvenilir çözümlerimiz var. Üstelik Mali Müşavirinizin hangi yazılımı kullandığı fark etmeksizin EDM uyum özelliğimiz var. Bu dönüşüm sürecini güçlü altyapıya sahip özel entegratörümüz EDM ve muhasebe tecrübesi olan Akbim Bilgisayar ile yürütün.
Ayrıca "Özel Entegratör" yöntemi ile de tüm mükellef ve serbest muhasebeciler; entegratör portal kullanımı, evrak saklama ve yedekleme sistemi ile e-Dönüşüm süreçlerini güvenilir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

Tüm E-Fatura geçişlerinizde kampanyalarımızla hizmetinizdeyiz.

Hızlı Kurulum ve yerinde yüzyüze eğitim
Gerçek ücretlerle şefaf e-dönüşüm
7/24 Teknik Destek Garantisi
Kolay kullanım ile kullanıc dostu arayüz
Güvenli saklama hizmeti ile verileriniz ve e-faturalarınız, e-defterleriniz emin ellerde
Ve yerel eğitim ve destek hizmeti olmayan uygulamaların hiçbir değerinin olmadığı bilinciyle,
"EDM ile işiniz de, içinizde rahat.."

Daha ayrıntılı bilgi için bizi arayın, siz mükellefleri ve muhasebecileri bilgilendirelim, en kolay çözümlerimizi sunalım.
E-Fatura nedir?
E-Arşiv Fatura nedir ve kimlere kesilir?
E-Defter ne zaman başlar?
Kimler e-Faturalarda zorunludur?
Özel Entegratörlük ve avantajları nelerdir?
Nereden başlamalıyım ?
gibi birçok ana soruya bizimle kolay cevaplar bulacak ve rahat bir geçiş yaşayacaksınız.