• Adres
  • AYDIN / TÜRKİYE
  • akbim@akbim.com.tr
  • 0256 214 4698
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

Projeler

Panon a+ Üretim Yönetimi

Proje Açıklaması

Öncelikle Plastik Pet Kavanoz, Pet Şişe, Plastik Kapak ve Bidon Üretimini yapan İmalat sanayindeki ayrıntılara sahip, gelen satış/sipariş taleplerini online web ile veya lokal alıp, imalat bölümü hatlarına iş emri olarak veren, imalat tamamlandığında tüm kapama işlemlerini oluşturarak, barkodlu etiketleri hat başında basan, stok takibini sağlayacak her sürecin takip edilebildiği, web ve mobil platformda çalışabilen Yazılımımız ile işletmenize özel geliştirme esnekliğiyle hizmetinizdeyiz. 

Online Sipariş / Üretim Planlama

Satış departmanınızdan gelen siparişleri, Üretim Planlama ile online iş emri fişlerine dönüştürün. Hazır üretim reçetelerine göre oluşturulan fişlerle, güncel stok miktarı ve hareketler sürekli kontrolünüz altında olsun. 

Deponuz ve Sevkiyatlarınız Sizin Yönetiminizde

Ürünlerinizi tanımlayın kaydedin, kategorilendirin, stok miktarlarını girin. Üretim miktarlarını, azalan ürün miktarlarını takip edin.

Üretim Planlamada Dengeleme, Üretim Reçeteleri ve İş Emri Yönetimi, Barkod ve Etiket Yazdırma ile Kalite Kontrol Takibi, Stok Yönetiminde Kolaylık, Fire Kontrol, Gelişmiş Raporlama, Hat/Makina Arıza/Bakım Planlama yapabilirsiniz.

Çoklu Depo özelliği ile ürünlerin, üretimden sevkiyat depoya geçişinden satışına kadar tüm süreçleri anlık takip edebilirsiniz. Seri numaralarından ürün geçmişlerini inceleyebilirsiniz.

Mobil Sipariş ve Cari Takip ile,
Satış/Siparişten Üretime, Üretimden Stoğa, Stoktan Sevkiyata kadar tüm süreçler elinizin altında.

2018-2020 Adü Teknokent projemiz olan bu yazılım, tamamlanmış ve kullanımdadır. Daha ayrıntılı teknik bilgi için Adü Teknokent Yazılım Ekibimizden Yaz.Uzm.Ahmet Aydınlık sizlere hizmet vermeye hazırdır.
 

Fiyatlandırma ve Diğer Koşullar :

1) Panon +a Üretim Uygulamasının fiyatı, uygulama içindeki modül özelliklerine göre değiştiğinden, görüşme ve özel teklif ile verilir.
2) Panon +a Üretim Uygulamasının satış bedeline bir yıllık teknik servis ve versiyon yenileme garantisi ve uzaktan bağlantı ile 4 saatlik Kurulum, Ayarlar, Dizayn ve Eğitim hizmeti dahildir. Ekstra eğitim talepleri görüşmeye bağlıdır.
3) Ödeme şekli ; 1/3 peşinat ve kalan 30-60 gün vadeli veya sipariş aşamasında bazı kredi kartlarına 3 taksit veya önden Nakit ödemelerde %10 iskonto, kredi kartı ile tek çekimlerde ise %5 iskonto uygulanır.
4) Panon +a Üretim yazılımımızda kullanıcı sayısı sınırı yoktur. Çok kullanıcı farkı talep edilmez. 
5) Ana Makina değişikliği gibi altyapı işlemlerinde servis ücreti talep edilir.
6) Müşterilerimizin, yazılımımızda değişiklik talep etmeleri halinde, teknik imkanlar çerçevesinde bu talebi karşılanır ve talebe uygun bir bedel önceden bildirilerek işlem gerçekleştirilir.

Etiketler* Plastik Pet Kavanoz yazılımı, Pet Şişe yazılımı, Plastik Kapak yazılımı, Bidon Üretim yazılımı, plastik üretim yazılımı, plastik şişe yazılımı, plastik şişe programı, plastik şişe imalat yazılımı