"Teknoloji Hizmete Dönüşünce Değerlidir"
  • Adres
  • AYDIN / TÜRKİYE
  • akbim@akbim.com.tr
  • 0256 214 4698
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

Projeler

Panon a+ Üretim

Proje Açıklaması

İmalat sanayindeki işletmeler için gelen sipariş taleplerini farklı ekranlarda alıp, imalat bölümüne, departmanlar bazında iş emri olarak veren, imalat tamamlandığında tüm kapama işlemlerini oluşturarak stok takibini sağlayacak, farklı ekran formatları ile her sürecin takip edildiği ve yönetildiği, fabrikanın depoartman tipine göre windows, web ve mobil platformda çalışabilen Adü Teknokent Proje Yazılımımız ile sizde e-dönüşüme ayak uydurun.
Ayrıntılı bilgi için Adü Teknokent Şube Yazılım Ekibimiz sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Online Üretim Takip

Gelen siparişleri online üretim takip fişlerine dönüştürün. Önceden hazırlanmış üretim reçetelerine göre oluşturulan fişlerle, güncel stok miktarı ve hareketleri sürekli kontrolünüz altında olsun. 

Deponuz Sizin Yönetiminizde

Ürünlerinizi tanımlayın kaydedin, kategorilendirin, stok miktarlarını girin. Depo lokasyon desteği ile ürünlerin depo raf bilgilerini takip edin. Üretim miktarlarını, azalan ürün miktarlarını online takip edin.

Üretim Reçeteleri ve Üretim Fişleri

Üretim ve Stok Yönetiminde, Dijital dönüşüm deneyimini yaşamaya hazır olun !

Üretim Reçeteleri

* Stok Yönetiminde Kolaylık
* Üretim Planlamada Dengeleme
* En Verimli Üretim Yönetimi
* Operatör Bilgilendirme Ekranı

Üretim Fişleri

* Üretim İş Emri Yönetimi
* Barkod ve Etiket Yazdırma
* Gelişmiş Raporlama
* Kalite Kontrol Yönetimi

Gelişmiş Stok Takibi

Ürünün, üretimden depoya geçişinden satışına kadar tüm süreçleri online olarak takip edebilirsiniz. Seri numaralarından ürün geçmişlerini inceleyebilirsiniz. Tekliften Siparişe, Siparişten Üretime, Üretimde Stoğa tüm süreçler elinizin altında.

Fiyatlandırma Koşulları :

1) Panon +a Üretim Uygulamasının fiyatı, uygulama içindeki modül özelliklerine göre değiştiğinden görüşme ve özel teklif ile verilir.

2) Panon +a Üretim Uygulamasının satış bedeline bir yıllık teknik servis ve versiyon yenileme garantisi ve uzaktan bağlantı ile 4 saatlik Kurulum, Ayarlar, Dizayn ve Eğitim hizmeti dahildir.

3) Ödeme şekli 30 gün vadeli veya sipariş aşamasında bazı kredi kartlarına 3 taksit veya Nakit ödemelerde %10 iskonto, kredi kartı ile tek çekimlerde ise %5 iskonto uygulanır.

4) Panon +a Üretim Uygulamamızda kullanıcı sayısı sınırı yoktur. Çok kullanıcı farkı talep edilmez. 

5) Ana Makina değişikliği işlemlerinde servis ücreti talep edilir.

6) Müşterilerimizin yazılımımızda değişiklik talep etmeleri halinde, teknik imkanlar çerçevesinde bu talebi karşılanır ve talebe uygun bir bedel önceden bildirilerek işlem gerçekleştirilir.