• Adres
  • AYDIN / TÜRKİYE
  • akbim@akbim.com.tr
  • 0256 214 4698
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

Projeler

ETA: Kolay Satış

Proje Açıklaması

Kolay ve Hızlı Satış yapın diye..

ETA Ana Bayisi olarak tecrübelerimiz ile geliştirdiğimiz ETA: KOLAY SATIŞ modülü; ETA’nın tüm SQL versiyonları ile entegre ve tamamen online çalışan bir masaüstü yazılımı olarak tasarlanmıştır.

ETA programlarımızın klasik kullanım özelliklerini baz alarak geliştirdiğimiz ETA: Kolay Satış modülü, perakende satış birimi ve özelliği olan işletmeler için kullanımı kolay ve satış sınırları çizilebilir parametrik bir yapıdadır.

Dolayısıyla yetkisi olmayan satış personelleri, ETA’ya girmeden, ETA: Kolay Satış’ı kullanarak sadece tanımlanan satış görevlerini yaparlar. Satışta kullanılacak Stok, Cari kart ve Fiyat Tipleri ile Stok, Cari, Fatura, Kasa, Banka ve Muhasebe Fiş Tipleri ve daha birçok ayrıntı tanımlanabilir olduğundan kalifiye olmayan, muhasebe bilgisi ve tecrübesi olmayan kullanıcılar tarafından bile kolayca kullanılabilir.

ETA: Kolay Satış modülü, harici bir yazılım olduğundan kullanıcıları; ETA ve modüllerine girilmediğinden, işletme özelindeki raporların ve muhasebecilerin tedirgin oldukları bazı konuları görmezler ve işlem yapamazlar. Böylece işletme içi satış personellerini kontrollü ve tanımlı şekilde bir adım dışarıda tutmayı amaçladık.

Uzaktan demo ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.
 

ETA Kolay Satış ile neler yapabilirsiniz?

* Perakende Satış için, Kapalı Satış Faturası/Satış İşlemi düzenleyebilir ve ödeme ekranı ile tahsilatını ödeme tiplerine göre kolayca yapabilirsiniz.

* Açık Satış Faturası için kolayca Cari Kart seçerek satış yapabilir ve ister açık hesap cari, isterseniz ödeme ekranı ile ödeme tiplerine göre tam veya parçalı tahsilatı kolayca yapabilirsiniz.

* Barkod özelliği ile arka arkaya hızlı satış yapabilirsiniz. ETA: Kolay Satış aynı zamanda “Hızlı Satış”tır. Ayrıca Stok Kodu ve Stok Cinsi’nden de kolayca ürün seçebilirsiniz.

* Hizmet kartlarını da aynı ekrana çağırabilir ve satış yapabilirsiniz.

* Dilerseniz ETA’da Cari kart açmadan, ETA:Kolay Satış’ta Fatura yazdırabilirsiniz.

* Stok Fiyat Tiplerini ve fiyatları, stok kartından aldığından perakende liste fiyatlarının dışına çıkmadan satış yaptırabilirsiniz.

* Stok, Cari ve Hizmet kartlarını filtreleme özelliği listelerde sadece izin verilen kartlar görünür.

* Dilerseniz sadece Cari Tahsilat penceresi ile parçalı tahsilat bile yapabilirsiniz.

* İsteniyorsa, Eta entegre çalışıyor ise oluşan Fatura fişinin Muhasebe fişi de otomatik oluşur.

* Satış fişinin Usd ve Euro döviz karşılığını anlık aynı ekranda görebilirsiniz.

* Fiş Park Etme özelliği ile bir veya birden fazla satış fişini beklemeye alabilir, istediğiniz zaman bekleme listesinden kolayca çağırabilir ve devam edebilirsiniz.

* Fiyat Gör pencere özelliği ile ürün fiyatlarına bakabilir, dilerseniz bir tık ile satışa aktarabilirsiniz.

* Satış hareketine ait çıktıyı istediğiniz tür yazıcıdan alabilirsiniz. Ayrıca dizaynda istek ve ihtiyacınıza göre düzenlenir.

* Satışçı kasiyerlerin “Günlük İşlem ve Günsonu Durum Raporunu kolayca alabilirsiniz. Ayrıca dizaynda istek ve ihtiyacınıza göre düzenlenir.

* Satışçı kasiyer PC başından kalkarken, isteğe bağlı ekran kilitleme özelliği vardır.

* ETA: Kolay Satış’ta otomatik güncelleme özelliği ile internet üzerinden yazılım güncellemelerine, geliştirmelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

* Ayarlar bölümündeki kullanıcı yetki tanımı ile Satışçı kasiyerler ETA:Kolay Satış içinde kendilerini ilgilendirmeyen Ayarlar Bölümüne giremezler.

* Ayarlar bölümünde; Database Ayarları, Şirket değiştirme, Stok, Cari, Fatura, Kasa, Banka, Muhasebe modüllerine ait parametrik yapıdaki muhtelif ayarlar ile istediğiniz yönlendirmeyi ve kart liste filtrelemelerini kolayca yapabilirsiniz.

ETA Kolay Satış Fiyatlandırma Koşulları :

1) ETA:Kolay Satış Uygulamasının fiyatı 500 USD+KDV’dir.

2) ETA:Kolay Satış Uygulamasının satış bedeline bir yıllık teknik servis ve versiyon yenileme garantisi ve uzaktan bağlantı ile 3 saatlik Kurulum, Ayarlar, Dizayn ve Eğitim hizmeti dahildir.

3) Ödeme şekli ; 1/3 peşinat ve kalan 30-60 gün vadeli veya sipariş aşamasında bazı kredi kartlarına 3 taksit veya önden Nakit ödemelerde %10 iskonto, kredi kartı ile tek çekimlerde ise %5 iskonto uygulanır.

4) ETA: Kolay Satış’ta kullanıcı sayısı sınırı yoktur. Çok kullanıcı farkı talep edilmez. ETA kullanıcı sayısı ile de sınırlı değildir.

5) Ana Makina değişikliği işlemlerinde servis ücreti talep edilir.

6) Müşterilerimizin yazılımımızda değişiklik talep etmeleri halinde, teknik imkanlar çerçevesinde bu talebi karşılanır ve talebe uygun bir bedel önceden bildirilerek işlem gerçekleştirilir.

7) ETA bayileri bilgilendirmesi için arayınız.